Artıway

Ücretsiz Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 96.1 MB
  • Version 8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Suomen Ostohyvitys Oy © 2017 Artıway
Artıway uygulamasıyla internetten alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazabilirsiniz.

İnternetten alışveriş günümüzün bir parçası haline geldi. Zamandan bize tasarruf sağlayan internet alışverişleri müşterilere başka ayrıcalıklarda sunuyor. Bu ayrıcalıkları sizlere sunan bir uygulama geliştirildi. Artıway uygulamasıyla internetten alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerinizden bonus kazabilirsiniz.

Artıway ile internette yaptığınız alışverişler sizin için avantaja dönüşecek. Uygulama size farklı alışveriş sitelerinde kullanacağınız bonuslar kazandırıyor. Alışveriş yapacağınız sitelere ait referans linki uzantısıyla girişler yapabiliyorsunuz. Mağazaların verdiği oranlarda bonus kazanabilirsiniz bu uygulamada. Bonuslarınızı hesabınızda biriktirip 30 TL?yi bulunca banka hesabınızın bilgilerini girip ödeme talimatı verebilirsiniz.  Ayrıca uygulama size bir takım görevler veriyor. Görevleri yerine getirdikçe farklı alışverişlerde bu rozetleri kazanırsınız. Sahip olduğunuz rozetler ödül ve bonus oranı kazanmanızı sağlar.

Uygulamanın çalışmasını kısaca toparlayalım. Uygulamadaki alışveriş sitelerinden biri size yüzde 10 bonus veriyor diyelim. Size verilen bonusu kazanmak için yapmanız gereken verilen referans linkine basmaktır. Linke tıkladığınızda toplam alışverişinizin yüzde onu hesabınıza bonus olarak eklenir. Uygulamaya kaydolup arkadaşlarınızı uygulamaya davet ettiğiniz de ve rozetleri aldığınızda daha fazla bonus kazanmanız sağlanır. iPhone ve iPad cihazlarınıza uygulamayı indirin. İnternet alışverişi yapıp alışverişlerinizden nakit para kazanmanın keyfini çıkarın.

Daha Fazla Göster
Artıway indir
DİĞER SÜRÜMLER